Edil Forni Sarracin - piec opalany gazem z biscotto, temp. 500°C

2 399,00 zł
*
Produkt niedostępny

Sarracin to najnowszy model producenta zaprojektowany w celu ograniczenia kosztów przy zachowaniu najwyższej wydajności. To piec opalany gazem, wyposażony standardowo w kamień biscotto umożliwiający wypiek pizzy neapolitańskiej w 60 sekund temperaturze 500°C

Dzięki potężnej mocy palnika i dobrej izolacji temperatura jest stabilna i utrzymuje się długo.

Ilość

Sarracin - potęga ognia!

Piec do pizzy opalany gazem Edil Forni Sarracin to najnowszy model producenta zaprojektowany w celu ograniczenia kosztów przy zachowaniu najwyższej wydajności. To kompaktowa wersja profesjonalnego pieca który możesz znaleźć w najlepszych neapolitańskich pizzeriach. Palnik o potężnej mocy rozgrzewa piec do 500 stopni Celsjusza w 30 minut i pozwala na wypiek pizzy neapolitańskiej w 60 sekund. Dzięki biscotto - czyli grubej podstawie, ręcznie wykonanej z gliny aluwialnej, możliwy jest wypiek pizzy w najwyższych temperaturach, bez przypalania jej spodu. Dzięki umiejscowieniu palnika obok podstawy a nie nad nią, do wykorzystania mamy pełną powierzchnię biscotto.

Edil Forni Sarracin to najpotężniejszy, kompaktowy piec opalany gazem, dedykowany do wypieku pizzy neapolitańskiej w bardzo rozsądnej cenie.
Jest wyprodukowany w 100% we Włoszech na słonecznej Sycylii.


Edil Forni - rodzinna tradycja

60 lat temu Giuseppe La Placa stworzył początki Edil Planet Forni w sercu Sycylii, kraju wielkich pasji i dumy ze swoich tradycji, obecnie Agostino, Luca i Dario kontynuują dzieło swojego dziadka i darzą swoją pracę taką samą pasją jak założyciel. Cenne dziedzictwo: tworzenie najlepszych pieców opalanych drewnem i gazem, marzenie wszystkich miłośników jedzenia, w tradycji wielkiego włoskiego rzemiosła, wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły i z użyciem szlachetnych materiałów. 

Wyłączny dystrybutor Edil Forni w Polsce


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Edil Forni w Polsce. 

Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń w systemie Door-to-door. 
W razie problemów z piecem przyślemy po niego kuriera, naprawimy i odeślemy do Ciebie na nasz koszt. Specyfikacja techniczna:

• Waga: 20 kg
• Rozmiar: 50x40x50 cm (SxWxD)
• Rozmiar kamiennej płyty do pieczenia: 40 x 40 cm
• Maksymalna wielkość pizzy: 40 cm
• Max prześwit nad kamieniem: 20 cm
• Moc: 10 kW
• Paliwo: Propan lub Propan-Butan w standardowych butlach z zaworem Z6M L, które znajdziesz na każdej stacji benzynowej. 
• Materiały: stal nierdzewna, nity ze stali nierdzewnej, kamień do pieczenia z gliny - Biscotto
• Ściany izolowane włóknem mineralnymEdil Forni Sarracin

Edil Forni
p0221s

Specyficzne kody

Zobacz także