Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

WYPRZEDANE - 28.01.22 - Warsztaty z Pizzy Neapolitańskiej

289,00 zł
 

    
Oczekujemy na dostawę

Zostań domowym Pizzaiolo!
Wyjątkowe warsztaty z Pizzy Neapolitańskiej z Piotrem Góreckim. 
Warszawa, Dźwigowa 3
28 stycznia 2022 - 18:30
Czas trwania 150 min.
Warsztat wyprzedany, zapraszamy na inne terminy.

Ilość

Kalkulator kredytowy


Podczas warsztatów z pizzy dowiecie się co znaczą słowa zaklęcia: hydracja, TK i TO, siła mąki i wiele innych. Poznacie przepis na ciasto neapolitana i klasyczny sos pomidorowy. Sami przygotujecie ciasto od podstaw, a z przygotowanego wcześniej wypieczecie własne placki.

Zapewniamy produkty najwyższej jakości z naszego sklepu oraz sprzęt i akcesoria. Pizzę wypieczecie w piecu Effeuno z serii Evolution.

Program warsztatów:

Poczęstunek – talerz wędlin i serów od Jak u Mammy.

Panuozzo ze świeżymi dodatkami – rozciąganie ciasta, operowanie łopatą, wypiek, przygotowanie kanapki.

Przygotowanie ciasta na pizzę neapolitańską – teoria, proporcje, naważenie składników, wyrobienie ciasta w mikserze, podział na kulki, techniki kulkowania.

Wypiek pizzy – wyjęcie kulek z kontenera, rozciąganie ciasta, przygotowanie i dodanie składników (margherita, marina lub własne kompozycje), operowanie łopatą zrzutową, wypiek, operowanie łopatą manipulacyjną.

Deser – wspólnie przygotowane lody pistacjowe :)
Prowadzący

Piotr Górecki

Pasjonat pizzy i współautor bloga Pyza made in Poland. Swoje doświadczenie ze stylem neapolitańskim zdobywał podczas stażu w Vera Napoli i Furore, dwóch pizzeriach z międzynarodowym certyfikatem Associazione Verace Pizza Napoletana oraz podczas wypraw do Neapolu. Piotr pokaże jak wiedzę i praktykę o cieście oraz składnikach wykorzystać w domowej kuchni.

Pizza neapolitańska nie musi mieć przed Wami żadnych tajemnic!

wrk08

Specyficzne kody