• -30,00 zł
  • - 30,00 zł

Lilly Codroipo - perforowana łopata do pizzy - Italia 3D - 330x950 mm

439,00 zł
469,00 zł
*
Produkt niedostępny

Perforowana i tłoczona aluminiowa łopata do pizzy Italia 3D marki Lilly Codroipo to super lekkie i wytrzymałe narzędzie służąca do wkładania pizzy do pieca. Idealna do pieców EffeUno i Ooni

Ilość

Lilly Codroipo jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych producentów akcesoriów do pizzy. Włoski producent wytwarza wyłącznie profesjonalne akcesoria cechujące się najwyższym poziomem wykonania, zastosowanych materiałów oraz dbałością o szczegóły.

Aluminiowa łopata do pizzy Italia 3D marki Lilly Codroipo to super lekkie i wytrzymałe narzędzie służąca do wkładania pizzy do pieca. Rozmiarami jest idealnie dopasowana do pieców EffeUno i Ooni. Łopata została wykonana z anodowanego aluminium w kolorze czarnym z solidnym nitowanym połączeniem łopaty i uchwytu zapobiegających przenoszeniu wibracji. Łopata posiada zaostrzoną krawędź aluminiowej części roboczej dla łatwego nabierania pizzy.

Perforacją dodatkowo polepsza poślizg, ułatwia także pozbycie się nadmiaru mąki ze spodu pizzy. Dodatkowe tłoczenia zapobiegają kumulowaniu się powietrza pod szybko zrzucanym plackiem. To najnowszy i najbardziej innowacyjny produkt firmy Lilly Codroipo.

  • Szerokość: 33cm
  • Długość: 95cm (uchwyt 60cm)
a000011

Specyficzne kody