Edil Forni Della Nonna XXL Gas - profesjonalny piec opalany gazem

17 999,00 zł
*
Produkt niedostępny

Edil Forni Della Nonna XXL Gas to profesjonalny piec opalany gazem, wyposażony standardowo w kamień lawowy umożliwiający wypiek pizzy neapolitańskiej w 60 sekund temperaturze nawet 500°C. Dzięki potężnej mocy palnika i dobrej izolacji temperatura jest stabilna i utrzymuje się długo.
Dostępny kolor obudowy : Stal nierdzewna

Ilość

Della Nonna XXL Gas - przejdź na wyższy poziom!

Piec do pizzy opalany gazem Della Nonna XXL został zaprojektowany i opracowany, aby sprostać wymaganiom komercyjnych klientów, którzy chcieli mieć piec opalany gazem o większym formacie, umożliwiający wypiek kilku pizzy jednocześnie. 

Podłoga pieca wykonana jest z czystego kamienia z lawy wulkanicznej ze starożytnych potoków Etny.

Piec posiada dużą powierzchnię wypieku o wymiarach 82 cm x 90 cm i pozwala na przygotowywanie 4 pizzy na raz idealnie sprawdzi się więc w gastronomii.

Izolowana termicznie kopuła ze stali nierdzewnej o podwójnych ścianach szybko kumuluje ciepło, a jednocześnie jest niezwykle oszczędna pod względem zużycia paliwa. Izolacja również zapewnia dłuższe utrzymanie temperatury pieca.

W przeciwieństwie do pieców wykonanych z gliny i innych materiałów ogniotrwałych, konstrukcja wykonana w 100% ze stali nierdzewnej NIE jest podatna na pękanie. 

Jest wyprodukowany w 100% we Włoszech na słonecznej Sycylii.


Edil Forni - rodzinna tradycja

60 lat temu Giuseppe La Placa stworzył początki Edil Planet Forni w sercu Sycylii, kraju wielkich pasji i dumy ze swoich tradycji, obecnie Agostino, Luca i Dario kontynuują dzieło swojego dziadka i darzą swoją pracę taką samą pasją jak założyciel. Cenne dziedzictwo: tworzenie najlepszych pieców opalanych drewnem i gazem, marzenie wszystkich miłośników jedzenia, w tradycji wielkiego włoskiego rzemiosła, wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły i z użyciem szlachetnych materiałów. 

Wyłączny dystrybutor Edil Forni w Polsce


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Edil Forni w Polsce. 

Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń w systemie Door-to-door. 
W razie problemów z piecem przyślemy po niego kuriera, naprawimy i odeślemy do Ciebie na nasz koszt. Specyfikacja techniczna:

• Waga: 200 kg
• Rozmiar: 112 cm x 110 cm x 55 cm (SxDxW)
• Rozmiar kamiennej płyty do pieczenia: 82 x 90 cm
• Max prześwit nad kamieniem: 40 cm
• Moc: 20 kW
• Paliwo: Propan lub Propan-Butan w standardowych butlach z zaworem Z6M L, które znajdziesz na każdej stacji benzynowej. 
• Możliwość opalania drewnem po zasłonięciu palnika
• Materiały: stal nierdzewna, nity ze stali nierdzewnej, kamień lawowy do pieczenia pizzy.
• Ściany izolowane włóknem mineralnym
• Drzwiczki ze stali nierdzewnej
Edil Forni
p02242

Specyficzne kody

Zobacz także