Edil Forni Etna 2 Pizze - piec opalany gazem z biscotto na 2 pizze

4 299,00 zł
*
Produkt dostępny, dostawa 1-3 dni.

Etna 2 Pizze to powiększona wersja pieca Edil Forni Etna. To piec opalany gazem, wyposażony standardowo w kamień biscotto umożliwiający wypiek dwóch pizzy neapolitańskich w 60 sekund temperaturze 500°C w tym samym momencie.
Dzięki potężnej mocy palnika i dobrej izolacji temperatura jest stabilna i utrzymuje się długo.

Ilość
Loading...

Etna - potęga ognia!

Etna 2 Pizze to powiększona wersja pieca Edil Forni Etna. To piec opalany gazem, wyposażony standardowo w kamień biscotto umożliwiający wypiek dwóch pizzy neapolitańskich w 60 sekund temperaturze 500°C w tym samym momencie. To kompaktowa wersja profesjonalnego pieca który możesz znaleźć w najlepszych neapolitańskich pizzeriach. Palnik o potężnej mocy rozgrzewa piec do 500 stopni Celsjusza w 30 minut i pozwala na wypiek pizzy neapolitańskiej w 60 sekund. Dzięki biscotto - czyli grubej podstawie, ręcznie wykonanej z gliny aluwialnej, możliwy jest wypiek pizzy w najwyższych temperaturach, bez przypalania jej spodu. W nowej wersji poprawiono pozycję palnika,  i dodano nóżki dzięki którym powierzchnia na której stawiamy piec jest bardziej bezpieczna.

Edil Forni Etna to najpotężniejszy, kompaktowy piec opalany gazem, dedykowany do wypieku pizzy neapolitańskiej w bardzo rozsądnej cenie.
Jest wyprodukowany w 100% we Włoszech na słonecznej Sycylii.


Edil Forni - rodzinna tradycja

60 lat temu Giuseppe La Placa stworzył początki Edil Planet Forni w sercu Sycylii, kraju wielkich pasji i dumy ze swoich tradycji, obecnie Agostino, Luca i Dario kontynuują dzieło swojego dziadka i darzą swoją pracę taką samą pasją jak założyciel. Cenne dziedzictwo: tworzenie najlepszych pieców opalanych drewnem i gazem, marzenie wszystkich miłośników jedzenia, w tradycji wielkiego włoskiego rzemiosła, wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły i z użyciem szlachetnych materiałów. 

Wyłączny dystrybutor Edil Forni w Polsce


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Edil Forni w Polsce. 

Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń w systemie Door-to-door. 
W razie problemów z piecem przyślemy po niego kuriera, naprawimy i odeślemy do Ciebie na nasz koszt. Specyfikacja techniczna:

• Waga: 40 kg
• Rozmiar: 85x40x50 cm (SxWxD)
• Rozmiar kamiennej płyty do pieczenia: 70 x 40 cm
• Maksymalna wielkość pizzy: 2 x 35 cm
• Max prześwit nad kamieniem: 20 cm
• Moc: 10 kW
• Paliwo: Propan lub Propan-Butan w standardowych butlach z zaworem Z6M L, które znajdziesz na każdej stacji benzynowej. 
• Materiały: stal nierdzewna, nity ze stali nierdzewnej, kamień do pieczenia z gliny - Biscotto
• Ściany izolowane włóknem mineralnymRecenzja poprzedniej wersji pieca

Edil Forni
p02212

Specyficzne kody

Zobacz także