• -500,00 zł
  • - 500,00 zł

Edil Forni Pizzaiolo Legna - profesjonalny piec opalany drewnem

6 799,00 zł
7 299,00 zł
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 7 299,00 zł
Produkt dostępny, dostawa 1-3 dni.

Edil Forni Pizzaiolo Legna to profesjonalny piec opalany drewnem, wyposażony standardowo w kamień lawowy umożliwiający wypiek pizzy neapolitańskiej w 60 sekund temperaturze nawet 500°C. Dzięki dobrej izolacji temperatura jest stabilna i utrzymuje się długo.
Dostępny kolor obudowy: Stal nierdzewna

Ilość
Loading...

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 679 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 679 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 67,90 zł .


Pizzaiolo Legna - kompaktowy profesjonalista!

Piec do pizzy opalany drewnem PIZZAIOLO został zaprojektowany i opracowany, aby sprostać wymaganiom komercyjnych klientów, którzy chcieli mieć piec opalany drewnem o większym formacie, umożliwiający wypiek kilku pizzy jednocześnie. 

Podłoga pieca wykonana jest z czystego kamienia z lawy wulkanicznej ze starożytnych potoków Etny.

Piec posiada dużą powierzchnię wypieku o wymiarach 72 cm x 60 cm i pozwala na przygotowywanie 4 pizzy na raz. Pomimo swoich obszernych rozmiarów pozostaje stosunkowo lekki. Przy wadze 95kg PIZZAIOLO idealnie sprawdzi się także jako narzędzie dla organizatorów festiwali, firm cateringowych i eventowych.

Izolowana termicznie kopuła ze stali nierdzewnej o podwójnych ścianach szybko kumuluje ciepło, a jednocześnie jest niezwykle oszczędna pod względem zużycia paliwa. Izolacja również zapewnia dłuższe utrzymanie temperatury pieca.

W przeciwieństwie do pieców wykonanych z gliny i innych materiałów ogniotrwałych, konstrukcja wykonana w 100% ze stali nierdzewnej NIE jest podatna na pękanie. 

Jest wyprodukowany w 100% we Włoszech na słonecznej Sycylii.


Edil Forni - rodzinna tradycja

60 lat temu Giuseppe La Placa stworzył początki Edil Planet Forni w sercu Sycylii, kraju wielkich pasji i dumy ze swoich tradycji, obecnie Agostino, Luca i Dario kontynuują dzieło swojego dziadka i darzą swoją pracę taką samą pasją jak założyciel. Cenne dziedzictwo: tworzenie najlepszych pieców opalanych drewnem i gazem, marzenie wszystkich miłośników jedzenia, w tradycji wielkiego włoskiego rzemiosła, wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły i z użyciem szlachetnych materiałów. 

Wyłączny dystrybutor Edil Forni w Polsce


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Edil Forni w Polsce. 

Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń w systemie Door-to-door. 
W razie problemów z piecem przyślemy po niego kuriera, naprawimy i odeślemy do Ciebie na nasz koszt. Specyfikacja techniczna:

• Waga: 95 kg
• Rozmiar: 100cm x 76 cm x 42 cm (SxDxW)
• Rozmiar kamiennej płyty do pieczenia: 72 x 60 cm
• Max prześwit nad kamieniem: 30 cm
• Paliwo: Drewno. 
• Materiały: stal nierdzewna, nity ze stali nierdzewnej, kamień lawowy do pieczenia pizzy.
• Ściany izolowane włóknem mineralnym
• Drzwiczki ze stali nierdzewnej
Edil Forni
p02241

Specyficzne kody

Zobacz także