Edil Forni Nonno Peppe Gas - piec opalany gazem, temp. 500°C

4 599,00 zł
*
Produkt niedostępny

Edil Forni Nonno Peppe Gas to duży piec opalany gazem, wyposażony standardowo w kamień lawowy umożliwiający wypiek pizzy neapolitańskiej w 60 sekund temperaturze nawet 500°C. Dzięki potężnej mocy palnika i dobrej izolacji temperatura jest stabilna i utrzymuje się długo.
Dostępny kolor obudowy : stal nierdzewna

Ilość

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 459 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 459 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 45,90 zł .


Nonno Peppe Gas - nowy wymiar pizzy!

Piec do pizzy opalany gazem Edil Forni Nonno Peppe Gas to duży piec o powierzchni wypieku 60x52cm. Palnik o potężnej mocy rozgrzewa piec do 500 stopni Celsjusza w 30 minut i pozwala na wypiek pizzy neapolitańskiej poniżej 60 sekund. Dzięki grubej podstawie z kamienia lawowego, możliwy jest wypiek pizzy w najwyższych temperaturach, bez przypalania jej spodu.

Edil Forni Nonno Peppe to najpotężniejszy piec opalany gazem, dedykowany do wypieku pizzy neapolitańskiej w bardzo rozsądnej cenie.
Jest wyprodukowany w 100% we Włoszech na słonecznej Sycylii.


Edil Forni - rodzinna tradycja

60 lat temu Giuseppe La Placa stworzył początki Edil Planet Forni w sercu Sycylii, kraju wielkich pasji i dumy ze swoich tradycji, obecnie Agostino, Luca i Dario kontynuują dzieło swojego dziadka i darzą swoją pracę taką samą pasją jak założyciel. Cenne dziedzictwo: tworzenie najlepszych pieców opalanych drewnem i gazem, marzenie wszystkich miłośników jedzenia, w tradycji wielkiego włoskiego rzemiosła, wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły i z użyciem szlachetnych materiałów. 

Wyłączny dystrybutor Edil Forni w Polsce


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Edil Forni w Polsce. 

Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń w systemie Door-to-door. 
W razie problemów z piecem przyślemy po niego kuriera, naprawimy i odeślemy do Ciebie na nasz koszt. Specyfikacja techniczna:

• Waga: 65 kg
• Rozmiar: 82x90x76 cm (SxWxD)
• Rozmiar kamiennej płyty do pieczenia: 60 x 52 cm
• Maksymalna wielkość pizzy: 52 cm
• Max prześwit nad kamieniem: 30 cm
• Moc: 15 kW
• Paliwo: Propan lub Propan-Butan w standardowych butlach z zaworem Z6M L, które znajdziesz na każdej stacji benzynowej. 
• Materiały: stal nierdzewna, nity ze stali nierdzewnej, kamień lawowy do pieczenia pizzy.
• Ściany izolowane włóknem mineralnym
• Drzwiczki ze stali nierdzewnej
Edil Forni
p0223

Specyficzne kody

Zobacz także