Piec do pizzy EFFE Ovens - N4

3 299,00 zł
*
Produkt dostępny, dostawa 1-3 dni.

Piec do pizzy neapolitańskiej o średnicy nawet 42cm. Osiąga temperaturę 500°C, wyposażony w biscotto.

Bezpieczna przesyłka paletowa GRATIS!

Ilość
Loading...

Pizza neapolitańska bez kompromisów


Nowy elektryczny piec do pizzy N4 firmy EFFE Ovens jest produkowany we Włoszech i bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy EffeUno. Twórcy pieca za główny cel postawili sobie umożliwienie przygotowania autentycznej Pizzy Neapolitańskiej już w 90 sekund w 500°C, przy jednoczesnym zminimalizowaniu rozmiaru, wagi i ograniczeniu ceny. W tym celu zastosowano tylko jedną grzałkę o ogromnej mocy 2800W i Biscotto - kamień z gliny umożliwiający wypiek Pizzy Neapolitańskiej.

Dzięki idealnie dobranym parametrom i uproszczonemu sterowaniu, piec jest doskonałym piecem dla początkujących pizzaiolo. Jednocześnie piec do pizzy N4 zużywa mniej energii niż porównywalne modele (tylko 2,8 kW w porównaniu do 3,7 kW), co czyni go bardzo ekonomicznym. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej wadze piec do pizzy pasuje do każdej kuchni. Inne zalety N4 to dobra izolacja, potrójnie przeszklone drzwi i wysokiej jakości powłoka zewnętrzna ze stali nierdzewnej. 

Biscotto – idealna baza dla Pizzy Neapolitańskiej

Ogromną zaletą tego pieca do pizzy jest specjalna, wykonana ręcznie płyta z gliny – biscotto. Jest to produkt włoski o idealnych właściwościach wypiekowych, który doskonale magazynuje ciepło i jednocześnie nie dopuszcza do przypalania spodu pizzy.

Główne cechy:

Wymiary zewnętrzne (SxGxW): 51 x 62 x 32 cm
Wymiary wewnętrzne (SxGxW): 42 x 42 x 10 cm
 Waga: 20 kg
Niskie zużycie energii 2800W
Wyprodukowany we Włoszech
Niezwykle prosty w użyciu nawet dla początkujących
Pizza o średnicy 42 cm
Maksymalna temperatura 500°C
Zasilanie ze zwykłego gniazdka 230V
Kompaktowa budowa
Powłoka zewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej
Potrójnie przeszklone drzwi pieca do pizzy
Oświetlenie komory pieczenia  


Wyłączny dystrybutor EFFE Ovens w Polsce


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy EFFE Ovens w Polsce. 

Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń w systemie Door-to-door. 
W razie problemów z piecem przyślemy po niego kuriera, naprawimy i odeślemy do Ciebie na nasz koszt. O firmie EFFE Ovens

Marka EFFE Ovens należy do uznanego producenta pieców do pizzy EffeUno. Celem producenta było zaoferowanie tańszej alternatywy pod nową marką, która nadal pozwalałaby na wypiek prawdziwej neapolitańskiej pizzy w domu, ale ograniczyła koszty do minimum. Piece do pizzy charakteryzują się prostotą i skupieniem na tym co najważniejsze.. Podobnie jak piece do pizzy EffeUno również te modele są w 100% wyprodukowane we Włoszech.

p00502

Specyficzne kody

Zobacz także