Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Książka "Viva la Pizza!: The Art of the Pizza Box"

119,00 zł
*
 

    
Produkt dostępny, dostawa 1-3 dni.

Jeden z największych światowych ekspertów w dziedzinie pizzy prezentuje ponad 100 osobliwych i szalonych projektów kartonów na pizzę.

Ilość

Jeden z największych światowych ekspertów w dziedzinie pizzy prezentuje ponad 100 osobliwych i szalonych projektów kartonów na pizzę.

Od kiedy tylko zaczęło się serwowanie pizzy na wynos, pizzerie i sieci restauracji chlubią się umieszczaniem na kartonach na pizzę przykuwających wzrok grafik, ale także dokładają wysiłków, żeby stworzyć karton, w którym pizza doskonale wygląda i smakuje.

W tej książce światowy ekspert w dziedzinie projektowania pokazuje ponad sto osobliwych i szalonych projektów kartonów na pizzę, i odkrywa interesującą historię tego opakowania. Publikacja zawiera projekty międzynarodowe, korporacyjne, ale także kilkadziesiąt dziwnych grafik pochodzących z małych rodzinnych pizzerii.

Skąd to wszystko pochodzi? Przez ponad pięć lat Scott Wiener zbierał i katalogował pudełka na pizzę. W książce Viva la Pizza!, Wiener śledzi trendy projektowania na przestrzeni ostatnich czterech dekad i opisuje wybranych najbardziej płodnych artystycznie grafików i producentów. Wynikiem jego śledztwa jest urzekający przegląd kultury pizzy i nowy sposób patrzenia na to jedno z najpopularniejszych na świecie dań.

Autor: Scott Wiener

Książka w języku angielskim, 144 strony

Twarda oprawa

a013c

Specyficzne kody

Zobacz także