Maszyna do lodów Nemox Gelatissimo Exclusive i-Green / Czarna

2 489,00 zł
*
Produkt dostępny, dostawa 1-3 dni.

Nemox Gelatissimo Exclusive i-Green to kompaktowa maszyna do lodów produkcji włoskiej. Dzięki niej możesz przygotować prawdziwe włoskie gelato w domu.

Ilość
Loading...

Twoja domowa lodziarnia

Gelatissimo Exclusive i-Green to łatwiejszy sposób na przygotowanie pysznych lodów, sorbetów, granity sorbetowej i mrożonego jogurtu!
W zaledwie 20 minut skosztujesz idealnie przygotowanych lodów! To solidna i sprawdzona konstrukcja, która sprawdza się  u tysięcy domowych miłośników lodów na całym świecie. Urządzenie do lodów Gelatissimo Exclusive i-Green to najpopularniejsze urządzenie producenta na rynku. 
Gelatissimo Exclusive i-Green pozwala na przygotowanie 1 kg (1,5 litra) lodów, sorbetów, mrożonego jogurtu w 20 minut.

Klasycznie włoski

Nemox mocno wspiera ideę „Made in Italy”, utrzymując projektowanie, inżynierię i produkcję swoich produktów we Włoszech.

Od momentu powstania w 1986 roku do dnia dzisiejszego firma wyprodukowała ponad 6 500 000 lodziarek do lodów, które zostały opracowane z myślą o potrzebach rodzin i użytkowników profesjonalnych.

Dziś NEMOX International jest wiodącym światowym producentem maszyn do lodów i sorbetów. Cel ten został osiągnięty dzięki innowacyjności, jakości, funkcjonalności oraz ofercie szerokiej gamy maszyn.

Najwyższa jakość

Wyprodukowana we Włoszech maszyna do lodów Gelatissimo Exclusive i-Green, otrzymała od prestiżowego niemieckiego magazynu „Test Magazin” wydanego w lipcu 2021 roku nagrodę za najlepszy zakup spośród 6 tego typu urządzeń. Lodziarka osiągnęła najwyższy wynik 93,2% i została zwycięzcą testu.

Sprężarka jest wyposażona w urządzenie zabezpieczające przed ewentualnym uszkodzeniem silnika. Stosunek jakości do ceny tej maszyny jest szczególnie korzystny i rozpoznawany w wielu krajach przez instytuty badań marketingowych, dlatego Gelatissimo Exclusive jest najlepiej sprzedającą się maszyną do lodów domowych w gamie producenta.

Lody można przygotować zarówno w misce stałej ze stali nierdzewnej AISI 304, jak i w misce wyjmowanej ze stali nierdzewnej AISI 304, całkowicie higienicznej i odpornej na zarysowania. Maszyna jest wyposażona w dwie łopatki mieszające, jedno do użytku z misą stałą, a drugie do misy zdejmowanej.

Szczegóły techniczne:

Maksymalna pojemność składników 1kg
Maksymalna ilość lodów 1,5l
Czas przygotowania 20 min.
Wymiar wysokość, szerokość, głębokość (cm) 27x38x22
Waga netto (kg) 11
Moc (W) 140
Silnik indukcyjny łopatkowy (RPM) 30
Prąd standardowy jednofazowy 110/60 – 230/50
Czynnik chłodniczy R290
Wyprodukowano we Włoszech

Przepis na Sorbet Mango

lm004

Specyficzne kody

Zobacz także