Piec do pizzy Effeuno P134H 509 z biscotto

3 999,00 zł
*
Produkt dostępny, dostawa 1-3 dni.

Nowa, udoskonalona wersja kultowego pieca do pizzy P134H 509 we wzmocnionej wersji pozwala na przygotowanie neapolitańskiej pizzy już w 70 sekund. Dzięki kompaktowym rozmiarom zamieni Twoją kuchnię w prawdziwą, włoską pizzerię. To najlepszy piec do pizzy zasilany ze zwykłego domowego gniazdka! Idealnie sprawdzi się także w zastępstwie domowego piekarnika. Nowa wersja uniwersalnego biscotto do wypieku pizzy klasycznej i neapolitańskiej w zestawie.

Bezpieczna przesyłka paletowa GRATIS!

Ilość
Loading...

Najlepszy piec, teraz jeszcze lepszy

Nowa, udoskonalona wersja kultowego pieca do pizzy P134H 509 wprowadza liczne zmiany funkcjonalne i estetyczne. Nowy kształt grzałek, zapewniający bardziej równomierny wypiek, płaska osłona żarówki, która ułatwia operowanie pizzą, oraz jeszcze wyższa temperatura maksymalna 509°C sprawiają, że wypiek pizzy jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Zmieniony został także wygląd zewnętrzny pieca, dzięki czemu urządzenie jeszcze lepiej dopasuje się do nowoczesnych wnętrz. 

W zestawie znajduje się nowy typ biscotto opracowany przez firmę Effeuno tak aby łączyć zalety klasycznego biscotto i kamienia szamotowego – umożliwia on wypiek pizzy neapolitańskiej jak i pizzy Klasycznej, Teglia czy Pinsy.

Wersja pieca Effeuno P134H 509 o zwiększonej do 509°C temperaturze maksymalnej. Dzięki dużemu zapasowi mocy pozwala na niezakłócony wypiek wielu pizzy pod rząd i zminimalizowanie możliwości wyłączenia się grzałek w trakcie wypieku. W odróżnieniu od wersji standardowej, w której mogła być wymagana przerwa na dogrzanie pomiędzy kolejnymi wypiekami, w przypadku wersji limitowanej zwiększona jest łatwość i płynność pracy z piecem.


Profesjonalny piec w Twojej kuchni

Effeuno to włoski producent, który od 2007 roku oferuje profesjonalne, najwyższej jakości piece dla gastronomii. Linia Easy Pizza i należący do niej model P134H 509 jest kompaktową wersją pieca o parametrach i możliwościach profesjonalnych urządzeń używanych w najlepszych włoskich pizzeriach. Wysoka wydajność, zredukowane wymiary i mniejsze zużycie energii: to główne cechy P134H 509, profesjonalnego pieca do pizzy, który zmieści się w Twojej kuchni!
To najlepszy piec na rynku zasilany ze zwykłego, domowego gniazdka 230V.

Dodatkowo idealnie sprawdzi się w roli domowego piekarnika, w którym przygotujesz także pyszny chleb, ciasto a nawet upieczesz kurczaka.

Piec do pizzy P134H 509 pozwala na przygotowanie neapolitańskiej pizzy już w 70 sekund, na certyfikowanej płycie z gliny wulkanicznej Biscotto. Ponadto komora wewnętrzna oświetlana jest lampą halogenową z płąską oprawą, dzięki czemu zobaczysz jak Twoja pyszna pizza nabiera rumieńców. Piec posiada dwa niezależne termostaty, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować osobno temperaturę dolnej i górnej grzałki, aby ułatwić proces wypieku pizzy.

Piec wyprodukowany jest w 100% we Włoszech.

Najwyższa jakość

Piec do pizzy Effeuno P134H 509 został wykonany z najwyższej klasy stali nierdzewnej, użyto jej do wykonania komory pieczenia, obudowy i pokręteł. Zewnętrzna i wewnętrzna szyba w drzwiach przednich wykonane są ze szkła hartowanego, natomiast w środku zastosowano szkło ceramiczne o niskiej przewodności cieplnej. Wszystkie użyte podzespoły są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zdolnych do pracy w bardzo wysokich temperaturach. Ponadto zewnętrzna obudowa utrzymuje niską temperaturę podczas pieczenia przez wymuszoną wentylację i jest wyposażona w specjalne uszczelnienie dla miękkiego zatrzymania drzwi.• Sterowanie mechaniczne

• Komora do pieczenia i obudowa ze stali nierdzewnej

• Nowe biscotto od Effeuno

• Wewnętrzne oświetlenie piekarnika

• Dwa termostaty 509 ° C

• Masywne trójwarstwowe drzwi z szybą ze szkła ceramicznego

• Ciche zamykanie drzwi dzięki ogniotrwałej uszczelce

• Zimna zewnętrzna osłona dzięki wymuszonej cyrkulacji powietrza

• Nierdzewne gałki


logo_2.jpg

Wyłączny dystrybutor


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Effeuno w Polsce.

Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń w systemie Door-to-door.
W razie problemów z piecem przyślemy po niego kuriera, naprawimy i odeślemy do Ciebie na nasz koszt. Parametry techniczne

• Wymiary zewnętrzne: 54 x 59 x 27 cm (szerokość x głębokość x wysokość)

• Wymiary wewnętrzne: 35 x 41 x 9 cm (szerokość x głębokość x wysokość)

• Zasilanie: Volt ~ 230/50-60Hz

• Moc: 3 kW (górna grzałka 2100W, dolna 900W)

• Termostat: 2x50-509°C

• Średnica pizzy: 34cm

• 24 miesiące gwarancji

• Serwis w Polsce w systemie Door-to-door

• Bezpieczna dostawa na palecie GRATIS!

p003

Specyficzne kody

Zobacz także