• -300,00 zł
  • - 300,00 zł

Maszyna do lodów Nemox Gelato NXT1 / Biała

2 999,00 zł
3 299,00 zł
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3 299,00 zł
Produkt dostępny, dostawa 1-3 dni.

Nemox Gelato NXT1 to pierwsza w pełni automatyczna maszyna do lodów produkcji włoskiej. Dzięki niej możesz przygotować prawdziwe włoskie gelato w domu.

Ilość
Loading...

Nowa generacja 

Gelatissimo Gelato NXT1 to jedyna na świecie w pełni automatyczna maszyna do lodów domowych! Gelato NXT1 i-Green zarządza wszystkim za Ciebie! Wlej składniki i gotowe. Delektuj się swoimi lodami kiedy tylko chcesz! Jedno dotknięcie pozwala na rozpoczęcie produkcji lodów, sorbetów, mrożonych jogurtów i granit. W zaledwie 20 minut skosztujesz idealnie przygotowanych lodów! T
Gelatissimo NXT1 pozwala na przygotowanie 1 kg (1,5 litra) lodów, sorbetów, mrożonego jogurtu w 20 minut.

Klasycznie włoski

Nemox mocno wspiera ideę „Made in Italy”, utrzymując projektowanie, inżynierię i produkcję swoich produktów we Włoszech.

Od momentu powstania w 1986 roku do dnia dzisiejszego firma wyprodukowała ponad 6 500 000 lodziarek do lodów, które zostały opracowane z myślą o potrzebach rodzin i użytkowników profesjonalnych.

Dziś NEMOX International jest wiodącym światowym producentem maszyn do lodów i sorbetów. Cel ten został osiągnięty dzięki innowacyjności, jakości, funkcjonalności oraz ofercie szerokiej gamy maszyn.

Przygotowanie lodów jeszcze łatwiejsze

Czasy przygotowania i fazy przechowywania są ustawiane automatycznie przez oprogramowanie maszyny, zgodnie ze stałym wykrywaniem temperatury pokojowej i gęstości mieszanki. Sposób postępowania: wlej mieszankę, umieść przezroczystą pokrywkę, naciśnij i przytrzymaj przez dwie sekundy klawisz start na panelu sterowania. Maszyna rozpoczyna automatyczny cykl produkcyjny.

Postęp przygotowań sygnalizowany jest przez stopniowe zapalanie się diody LED na pasku LINIA CZASU.
Pod koniec cyklu lub gdy preparat osiągnie konsystencję ustaloną przez oprogramowanie, maszyna automatycznie przechodzi w fazę przechowywania.

Faza przechowywania jest wskazywana przez oświetlenie; wszystkie diody LED paska TIME LINE oraz centralna dioda LED paska DENSITY CONTROL

Dzięki klawiszowi kontroli gęstości masz możliwość wyboru 5 różnych poziomów przechowywania, od najdelikatniejszego do najbardziej zmrożonego w zależności od Twoich preferencji.

Maszyna automatycznie zarządza łopatkąi systemem chłodzenia podczas fazy przechowywania. Gelato można przechowywać maksymalnie przez okres 8 godzin, po czym urządzenie wyłącza się automatycznie. Gelato NXT1 i-Green ma możliwość zastosowania misy stałej i misy wyjmowanej, obie wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304, absolutnie higieniczne i odporne na zarysowania.

Szczegóły techniczne:

Maksymalna pojemność składników 1kg
Maksymalna ilość lodów 1,5l
Czas przygotowania 20 min.
Wymiar wysokość, szerokość, głębokość (cm) 27x38x24
Waga netto (kg) 11
Moc (W) 150
Silnik indukcyjny łopatkowy (RPM) 30
Prąd standardowy jednofazowy 110/60 – 230/50
Czynnik chłodniczy R290
Wyprodukowano we Włoszech

Przepis na lody czekoladowe

zlm005

Specyficzne kody

Zobacz także