Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

5 Stagioni Nucleo pizza rustica / 2 kg

59,00 zł
*
 

    
Oczekujemy na dostawę

Nucleo pizza rustica to mieszanka którą można stosować do wszystkich rodzajów ciasta posiada zdolność do przekształcania tradycyjnej mąki „00” lub „0” w mieszankę o doskonałych wartościach odżywczych

Ilość

Nucleo pizza rustica to mieszanka którą można stosować do wszystkich rodzajów ciasta posiada zdolność do przekształcania tradycyjnej mąki „00” lub „0” w mieszankę o doskonałych wartościach odżywczych i właściwościach reologicznych. Bogaty w kwasy Omega 3 i witaminy z grup B i E nadaje się szczególnie do długo-dojrzewającego ciasta w kontrolowanej temperaturze (lodówka).

SPOSÓB UŻYCIA:

Producent sugeruje aby użyć produktu zastępując około 10% mąki w cieście długo dojrzewającym a przede wszystkim w cieście zrobionym metodą "Poolish" lub "Biga", gdzie należy go dodać w drugiej fazie zagniatania.

Skład: Miks ziaren 42% (łuskane siemię lniane, łuskane nasiona prosa, nasiona SEZAMU), śruta pszenna miękka, zarodki życiowe pszenicy 15%, kasze z pełnego ziarna, ziarna SOI

Waga: 10 kg
Termin ważności: minimum 6 m-cy od daty zakupu
Produkt zawiera GLUTEN. Może zawierać śladowe ilości SOI

s04043

Specyficzne kody